Początki firmy „AGRO-BUD” sięgają 1992 roku. Zaczynaliśmy od handlu artykułami do produkcji rolnej, takimi jak nawozy sztuczne, środki ochrony roślin, sznurek rolniczy, czy pasze.

Z upływem czasu zwiększany był asortyment oferowanych towarów, firma zaczęła świadczyć usługi transportowe a także rozpoczął się skup zboża oraz handel materiałem siewnym. Wraz z rozwojem firmy zwiększało się też zatrudnienie, flota pojazdów, firma zwiększała nakłady na inwestycje.

W roku 2006 firma rozpoczęła skup rzepaku od rolników, co w tej chwili jest ważnym elementem działalności. Co za tym idzie uruchomiliśmy dwa laboratoria do badania zbóż i rzepaku. Od tego momentu do najważniejszych celów firmy należą: skup zbóż, skup rzepaku, handel nawozami sztucznymi i środkami ochrony roślin, paszami i materiałem siewnym. Staramy się pozyskiwać nowych kontrahentów oferując partnerskie zasady współpracy, uczciwość i rzetelność.

Biuro AGRO-BUD

 

Swój rozwój zawdzięczamy indywidualnym podejściem do klienta, oferując przy tym fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny i przede wszystkim zawsze miłą obsługę.